Menu

Podporují nás

Společnost České překlady s.r.o.

Společnost České překlady s.r.o. je překladatelskou agenturou, která si zakládá na kvalitě poskytovaných služeb a výsledných překladů. Agentura zajišťuje překlady i tlumočení napříč všemi dostupnými světovými jazyky. Mezi jejich zákazníky patří největší společnosti a organizace veřejné správy v ČR i zahraničí.

Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny ochotně a ve velmi krátké době zhotovili překlady pro webové stránky a prezentace.

Děkujeme především panu Václavu Baláčkovi a Lukáši Utíkalovi!

České překlady s.r.o. a její vedení často a rádi přispívají nejrůznějším charitativním, neziskovým či kulturním organizacím, ať už zdarma poskytnutými službami či finančními dary. Domníváme se, že vlídný přístup a ochota pomoci druhým by měla být standardem nejen v soukromém životě ale i obchodním styku.

www.ceskepreklady.cz

Jiří Janíček je český designér a architekt.

Jirka je tvůrcem loga Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Dlouho jsme se potýkali s tím, jak logo NF graficky ztvárnit. Chtěli jsme zachovat celý, byť dlouhý název NF. Nechtěli jsme žádné zdrobněliny, chtěli jsme zůstat transparentní. Jirka se s tím popral a přišel nejen s logotypem, ale i zajímavým příběhem, jak logo vzniklo.

“Obdivuji lidi, kteří v dnešní uspěchané a neosobní době hledají způsoby a prostředky, jak pomoci lidem a rodinám, na které systém a stát nemyslí. I když se primárně grafickému designu nevěnuji, bral jsem jako výzvu, jakým způsobem, toto téma Nadačního fondu výtvarně “uchopit". V zápětí se mi (opět) potvrdilo, že na kvalitním a otevřeném zadání se velmi dobře staví - základem je “příběh” a pak už jde vše samo..”

Jiří Janíček
www.janicek-design.cz

DKY.cz

Společnost DKY.cz se soustřeďuje na poskytování služeb v oblasti Internetu. Tvorba web stránek, programování internet aplikací, grafické návrhy, aktualizace, zprostředkování souvisejících služeb. Zakladatelem společnosti je Dan Kysela.

S Danem nás propojil osud našich dětí. Seznámili jsme se v prostředí JIP oddělení pro předčasně narozené děti, kde byly hospitalizovány naše děti. Tehdy mi poradil, kde pořídit speciální polohovací pomůcku, díky které se děti v inkubátoru cítí jako v náruči rodičů. To bylo před čtyřmi lety. Nyní pomáhá zase. Dan je tvůrcem a správcem webovských stránek Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny.

dan.kysela@dky.cz

Agentura NKL Žofín

Palác Žofín je architektonickým skvostem, v jehož sálech se střídají na nejrůznějších prestižních akcích špičkoví světoví i domácí umělci, ekonomové, politici. Je rovněž místem, kam se přichází bavit tisíce hostů na reprezentační plesy, inspirovat se na módní přehlídky a další společenské akce, na jejichž uspořádání mají kromě Agentury NKL Žofín velkou zásluhu i její partneři. Agentura NKL Žofín pamatuje i na nejmenší návštěvníky a organizuje řadu výchovných koncertů pro školáky. Podpora Nadačního fondu pro předčasně narozené děti není jedinou charitativní aktivitou Agentury NKL Žofín. Již několik let odesílá každoročně finanční dar v řádech statisících korun 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy na výzkum onkologických onemocnění.

Agentura NKL Žofín přeje všem rodinám předčasně narozených dětí, aby se v budoucnu i ony zařadily mezi zdravé, šťastné a spokojené návštěvníky Žofína a mohly společně vnímat nádheru, kterou jim palác Žofín svou krásou a svými programy nabízí.

www.zofin.cz

NADACE ČEZ

Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací v České republice. Každoročně podporujeme řadu projektů, které reagují na aktuální potřeby společnosti. Oranžové schody pomáhají integrovat žáky a studenty se zdravotním handicapem, Oranžová hřiště dávají dětem i dospělým bezpečný prostor pro sport a hry, Oranžové učebny podporují výuku technických předmětů na základních a středních školách, Podpora regionů dává příležitost rozvoji komunitního života. Oranžové kolo zapojuje do pomoci potřebným veřejnost, osvětlené Oranžové přechody zvyšují bezpečnost chodců a Stromy přinášejí do měst a obcí novou zeleň.

Nadace ČEZ